ABD de eğitim

AMERİKA DİL OKULLARI - AMERİKA'DA ÜNİVERSİTE


AMERİKA'DA DİL EĞİTİMİ - AMERİKA EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

Dil EğitimiAmerika'nın farklı eyaletlerinde onlarca dil okulundan biri mutlaka sizin için uygundur. İngilizce dil eğitiminde uzman eğitmenler ile kariyeriniz için büyük bir adım atın!

ABD'de AU Pairlik

Amerikada aupairlik

Islands Eğitim Danışmanlık olarak Amerika Birleşik Devletlerine Au Pair adaylarını, en güvenilir şekilde yerleştirmek için hizmet vermektedir. Firmamızın hedefi; size, ABD'de ki ailenizi seçmede yardımcı olmak, takip edeceğiniz aşamalar hakkında yardımcı bilgi ve hizmet vermektir.

Kimler AU Pair Olabilir ?

ABD şu anda 18-27 yaş arası Bay/Bayan kişilere Aupair olma hakkı vermektedir.
  • En az lise mezunu olmak,
  • Yeterli düzeyde ingilizce bilmek,
  • Kronik bir rahatsızlığı bulunmamak,

AU Pair Programı ve AU Pair'in Görevleri

Aupairlik bir nevi anne yardımcılığıdır. Aupairlik, Türkiye ile ABD arasında ki bir kültürel değişim programıdır. Türkiye Cumhuriyeti bir NATO ülkesi olduğu için ABD'nin kültürel değişim programlarından biri olan Aupair gönderme hakkına sahiptir. Au Pair ailenin bir üyesi olarak kabul edilir ve günde 5, haftada 25 saat anneye yardım eder aynı zamanda 2 gece babysit veya nanny (anne ve baba aksamları dışarı çıktığında çocuklarla birlikte evde kalmak) olur. Genellikle evi ve kendi odasını temiz, düzenli tutması için hafif ev işleri yapması ve çocuklarla ilgilenmesi beklenir. Au Pair, genelde bebek bakımından sorumlu değildir ve en az anaokulu ve üzeri yaş gurubu çocuklarla ilgilenir.

AU Pair Programında Amaç

Gençlerin farklı ülkelerdeki bir aile yanında kalarak, o ülkenin dilini ve kültürünü öğrenmesidir. AUPAİRLİKTE Kİ AMAÇ KESİNLİKLE GÖÇMENLİK YA DA ABD'DE PARA BİRİKİMİ YAPMAK DEĞİLDİR.

Gideceğiniz aile çok önemlidir.
Aileler her ne kadar belirgin Amerika'da ki destekleyici firmalar tarafından tespit edilse de, ailenin güvenilirliğini ve sizin şartlarınızı sağlayıp sağlamadığını Islands Eğitim olarak biz kontrol ederiz, sizin haklarınızı size biz bildiririz. Size, Amerika'da ki aile değişikliğinde yine firmamız, biz yardımcı oluruz. ABD'de kültür farklıdır. Ailelerin, Au Pair'e bakış açısı arkadaşça ve güvenilirdir. Size her konuda yardımcı olacaklardır.

ABD'de çocuklar, 12 yaşını doldurmadan hiçbir şekilde evde yalnız kalamaz okula ve parka yalnız gidemezler. Bu sebepten dolayı Au Pair'ler aileler için çok önemlidir. ABD'de yaşayacağınız evler genelde dublexdir ve kendinizi rahat hissedebileceğiniz, size ait özel bir oda verilecek. Au Pair, genelde banyoyu çocuklarla paylaşır.

Au Pair'lik, haklarınızı biliyorsanız ve tüm yabancı olduğunuz konularda bilgili olarak gidiyorsanız sizin için çok faydalı ve kariyeriniz için önemli bir dönem olacaktır. Hatta adaylar, İngilizceyi öğrendikten sonra vizelerini öğrenci vizesine çevirebilir ve meslek okullarında, halkla ilişkiler, yönetim, muhasebe, bankacılık, turizm vb. birçok konuda devlet okullarında eğitim alabilir. Bu konularda danışmanlığımızdan geniş bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Lütfen Ayrıntılı Bilgi İçin Lütfen Bizimle İrtibat Kurunuz :

0543 292 41 92

 info@islands-turkey.com

ISLANDS Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

Amerika Kampanyalar

ABD Dil Okulları Kampanyalar


Yurtdışı Eğitim Fırsatlarımız

Web Servisi İle Bağlantı Kurulamadı


Amerika Programlarımız

Diger Egitim Sitelerimiz

Ana Sayfa | İLETİŞİM | Site Haritası
Amerika Eğitim Kampanyalar